K - pro Míru

19. května 2010 v 20:19 | Viviana Mori
Byla to chvílema fuška, ale nakonec jsem to dala dohromady. Jsem s tím spokojená, všechno to sedí. :-) Snad se bude líbit.

Kamarádství - jedna z nejdůležitějších věcí, praví přátelé výrazně ovlivňují náš život, naše postoje. Nezastírám, že jsem neměla na kamarády smůlu, ale vždy mě ti lidé někam posunuli, ať to dopadlo jakkoli. Ne nadarmo se říká, že přátelé jsou rodina, kterou si volíme sami. Nevím, co bych si počala na tomto světě úplně sama, bez opravdových přátel, kteří mě rozesmějí, pomůžou mi a se kterými se nemusím bát projevit své pravé já a ani se za to kát.

Kočky - fascinující tvorové, kteří mě překvapili, jak jen to jde. Jsou nepředvídatelné, tajemné, kouzelné a jejich úsměvy naprosto k nezaplacení. Nedám na ně dopustit, už nikdy.

Králíci - první zvíře, které jsem kdy měla, byl králík. Ten poslední to se mnou vydržel devět let. Měla jsem ho od školky a od té doby mají králíci v mém srdci čestné místo. Neuvěřitelně milá zvířátka, která se jeví jednoduše, ale ve vaší duši si místo dokážou sebevědomě najít.

Kouzla - jsou všude, jsou jich plné lesy, domy, vůně každého ročního období. Kdo je vnímá, je nesmírně bohatý.

Kameny - Sbírám je. Od mala mám zálusk na kamínky, měla jsem s nimi spoustu oblíbených her. Nyní sbírám i drahé kameny, mám opravdu pár pěkných kousků. Dávají neuvěřitelnou sílu. Jsem na ně pyšná a rozhodně budu ve sbírání pokračovat.

Knihy - můj oblíbený útěk z reality, akorát mě moc mrzí, že na ně není vždy dostatek času. Knihy mi dávají možnost prožít úžasná dobrodružství, obohatit se a na chvíli zmizet před všedností a zlobou tohoto světa.

Kabát - jedna z mých oblíbených českých skupin. Dřív jsem je opravdu hodně poslouchala, teď už jen občas, jelikož mám spíš melancholičtější náladu. Ale vždy se k nim ráda vracím, zvlášť písnička Malá dáma je snad psaná o mě J

Krása - Říká se že, že krása není všechno, nebo že na vzhledu člověka nezáleží. Dlouho jsem si myslela, že tahle věta je hrubý omyl, právě proto, že já například díky své nadváze a intelektuálnějšímu vzhledu dost trpěla. A většinou tahle věta vyšla z úst někoho, kdo sám žádnou vadu na kráse neměl. A později jen ze zlomených lidí. Ale… ona je fakt důležitá ta krása vnitřní. A stejně tak…. Někteří lidé, kteří mi připadali opravdu velmi krásní, vedli hodně obyčejný a chudý život.
Dlouho trvalo, než i já si začala toto slovo spojovat i se svým já.

Kotrmelce - zní to vtipně, ale já je sem dávám proto, že jsem je nikdy neuměla. Byla jsem tím už trapná a vždycky se válela jak zrovna narozený štěně.

Koleje - Říkám si holka od kolejí. Od malička jsem na nich pečená vařená, prošla jsem několik železničních tunelů a prostředí vlaků mě přitahuje od malička. Není nad procházky po kolejích, procházet se u tunelových zdí a vnímat to kouzlo. Jsem na to zvyklá, má chata i domov v Praze, jsou blízko tratě a zvuk jezdících vlaků zní mým uším celkem příjemně i v noci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míra Míra | Web | 19. května 2010 v 21:05 | Reagovat

Skvěle, odpovědi se mi moc líbí. Díky za odpověď

2 Lizz Lizz | Web | 23. května 2010 v 17:40 | Reagovat

Jej moc pěkný.. :D A hele, tak nejsem jediný "tele" (promiň:D), co neudělá kotrmelec..xD Ono je nás víc..xD Super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama