Na čas...

5. listopadu 2009 v 20:03 | Viviana Mori
Dlouho jsem se neozvala. Opět. Popravdě teď na blog nějak nemám náladu, schopnosti, ani čas, ačkoliv vím, že je to vůči mým věrným nefér. Nechci se chovat odtažitě, nechci být chladná, ani nepřístupná, nechci na vás kašlat. Vím, že sem můžu cokoliv napsat a reakce budou, že nepíši do prázdna...

Jenže něco se změnilo a občas cítím prázdno všude kolem sebe. Můj život se proměnil v apatii, následné prudké záchvaty strachu, paniky a nebo hysterického pláče. Už ani nevím, kolikrát jsem si napouštěla do dlaně ledovou vodu, abych se zchladila a mohla volně dýchat, bez knedlíku v krku a bez slz na krajíčku. Za pár dní budu plnoletá a už jsem člověk na pokraji zoufalství.

Ani nevím, kdo za to vlastně může. Možná podzim, možná nervy, možná i nějaký ten úlet, který špatně zkončil. Můžu si za to já, i když taky né tak úplně...

Nálady se u mě střídají od rána do večera. Bývám unavená, hlava mě bolí celé dny jak střep, cítím tlak na oči, vidím stíny, občas se mi chce zvracet nebo je mi na omdlení. Někdy mám chuť se vším třísknout, začít křičet a rozeběhnout se daleko a nikdy se nezastavit. Jindy jsem v klidu, snažím se myslet pozitivně a někdy se to daří...


Někdy věřím, že jsem opravdu ta hvězda...

A jindy zase černá díra.


Lítám po doktorech. Od normální doktorky, přes neurologii až na oční. Dneska jsem prošla rukama několika doktorů a vyplynulo z toho to, že musím do nemocnice. Né hned, až 16. listopadu. Vlastně jen kvůli očím. Doktoři mi naměřili vysoký nitrooční tlak, ale nepřišli na to, čím to mlůže být, jelikož za okem nebylo vůbec nic vidět. Tak půjdu na pozorování a budou mi nitrooční tlak pomocí křivky.

Asi tušíte, jak se tam těším...


Ale na druhou stranu, čím rychleji se vše vyřeší, tím lépe.


Snad pochopíte, že přes to všechno nezapomínám, jen nějak nemám slova...Psaní mi nejde od ruky, navíc mě to vyčerpává. Ale bude líp.


Věřím v to.


Držte mi prosím palce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lawiane Lawiane | Web | 7. listopadu 2009 v 19:16 | Reagovat

Určitě budu držet palečky, ať ti to v té nemocnici dobře dopadne. Achjo, je mi tě líto, ale vím, že lítost asi není to pravé, čím by tě člověk mohl podpořit. Hlavu vzhůru, bude líp!!!

2 Floriziel Floriziel | 8. listopadu 2009 v 15:52 | Reagovat

Drahá hvězdičko. To s blogem je přeci naprosto v pořádku. Píšeš když chceš, když nechceš nepíšeš. Život je sám o sobě ... žádostivej a my si musíme procházet různými lekcemi, a blog je jen berlička, netrap se kuli tomu. Myslim že většina lidí si jen řekne... hm. Snad se má co nejlíp, těším se na článek. - aspoň já to tak mám.
Myslím že tě ta nálada přejde. Doufám v to.
Slunce zase výjde. A netrap se. Užívej si život.
Snad se máš o něco líp než když jsi psala tohle. :)
Starej se o sebe.

3 ANA ANA | Web | 16. listopadu 2009 v 23:16 | Reagovat

Doufám že s tím vyšetřením už jsi kousek dál a že vše spěje k lepšímu. Není to sranda, s očima, ale je fakt,že dnes mají přístroje, které dokážou neuvěřitelné věci. Hlavně si to vyšetření neoddaluj, čím dřív, tím líp! Držím palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama