Černá mše za Apríla

1. dubna 2009 v 21:03 | Viviana Mori
Černá mše za Apríla


Apríla jsem nikdy moc neřešila. Občas jsem si udělala nevinnou legrácku, nebo se nechala nachytat... Nic víc. Ovšem to, co se stalo dnes, mě nějak vyřadilo z běžného jarního optimistického režimu a nejen to... Zničilo mi to na nějakou chvíli naději, že se můžou dít dobré věci i teď v nejbližší době, a nejen v budoucnosti, v kterou mohu jen věřit.

Pro mě je ráj, když mohu jezdit k přítelovi na chatu, ještě s kamarádkou Jane. Je tam volnost, klid, upřímně - můžeme hulit jak chceme a nikdo nás nekrotí ani neokřikuje, můžeme chodit spát až ráno a poslouchat hudbu na plný pecky.

Dlouho jsem přítele prosila, aby nám chatu zase zamluvil. A tak se stalo, že datum padl na Velikonoce... Nejprve jsem myslela, že se nedočkám.... Pak přišel náhlý strach z toho, jak to tam přežiju, jelikož pokaždé od něj přijedu alepsoň o dvě kila lehčí, s kruhy pod očima a s myslí otupenou cigaretami, nevolností či alkoholem...

Slušná holčička nejsem. Nejvíce kouřím, nejvíce piju...

Těšila jsem se na tu svobodu a čistotu okamžiku, na tu sílu prožitku. Ovšem měl ject i přítelův táta, což zkomplikovalo situaci a můj pocit. Jen na jeden den, tuším snad, že na sobotu.

Nějak jsem se rozhodla, že to překopu. Že se s tím prostě smířím.

Ovšem s čím jsem se nesmířila dnes, byla informace, která přišla jako blesk z čistého nebe. Po škole se mi nechtělo domu, jelikož jsem nechtěla být sama doma s tátou a navíc to ze mě táhlo kouřem jak z nejhnusnějšího pajzlu a taky jsem chtěla společnost... Tak jsem napsala Jane, že se půjdem projít. To co mi pověděla mi vyrazilo dech. Prý na tu chatu pojede i jeho strejda a budou tam od čvrtka do neděle. Myslela jsem, že mě omejou. Tak jsem se těšila!

Zrovna v den, kdy už jsem začala plánovat, co tam všechno vezmu. Jak se budu snažit, abychom si to tam co nejvíc užili... A pak tohle.. Strašný zklamání.

Úplně nejvíc jsem se s prominutím na přítele nasrala... Sliboval, že to zařídí, aby nikdo nepřijel a teď tohle...

A co z něj vypadlo večer na icq?? Že to byl Apríl na Janu a já se to neměla vůbec dozvědět. Ano, psal jí, ať mi to neříká... Proto jsem byla ještě víc nasraná... A když jsem se dozvěděla, že si takhle vystřelil.... Myslela jsem, že ho zabiju...

K tomu ještě ve škole spolužák vymyslel apríl na učitelku Zbožíznalství, že jako nepřijdeme na hodinu a pak pozdějc tam vtrhnem a zařveme Apríííííl! Pár lidí šlo do třídy rovnou správně před zvoněním, aby řekli, že jsme se asi nejspíš ulili. Jenže učitelka to vůbec nepochopila, seřvala nás a máme všichni pozdní příchod a kdoví co ještě. Navíc to všechno viděla zástupkyně, celej ten náš výstup. A viděla mě, jak jsem se neudržela a nahlas vyprskla smíchy z té situace... Možná z toho bude zítra průser, hi hi. I tak ale nemám strach, přijde mi to vtipný.

Na škole mi nezáleží. Chci být jen chvíli se svými nejbližšími, což je můj přítel a Jane, která je jako moje sestra.

A to že se mi to těšení na hodnou chvíli tak pokazilo... To asi zatim odpuštět nebudu.

K čertu s Aprílem!


XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janik Janik | E-mail | 1. dubna 2009 v 21:37 | Reagovat

Víte lidičky, koho by to nenaštvalo? Nevim, co mě na tom štve víc, jestli ten celkovej "vtip" (kdyby to nebylo tak podaný, kdyby to bylo trošku jinačí, mnoho věcí by mohlo být jinak ... ), či snad to, že jsem tak snadno naletěla? Kdybych to Barče neřekla, mohlo by to být také jiné, ale cožpak jsem jí to mohla neříct, když se tak těšila? To by bylo jako zrada ...

2 Viviana Mori Viviana Mori | 2. dubna 2009 v 20:55 | Reagovat

No Jane... je dobře, žes mi to řekla... Naletěli jsme mu obě... Už je to za náma, uff, apríl jeden hnusnej, ještě že máme zase na rok pokoj :-D

3 Ainë Ainë | Web | 3. dubna 2009 v 18:16 | Reagovat

Tak takovejhle apríl by mě taky naštval! A ta učitelka je teda hrozná, když nemá pochopení...

4 child of the starlight child of the starlight | 4. dubna 2009 v 13:29 | Reagovat

To sou ale blbý žerty no. :D

5 Lizz Lizz | Web | 8. dubna 2009 v 9:29 | Reagovat

jj blbý fory... jako já se vždycky molim aby byl apríl už za mnou..xD i když tenhleten šel..xDD docla.x.D teda až nato, ež z nás učitelku málem kleplo.xD jsme si vyměnili třídy a když nás viděla podruhý vypadala e je zdravá tk na blázinec...x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama