Blog ochuzen? Nevadí, jedeme dál! A děkujeme!

23. dubna 2009 v 16:35 | Viviana Mori
No booožeeee, tak sem najednou leze míň lidí, no a co?

Ani nevim, jaký kecy jsou pravda. Jestli to, když někdo napíše, že mu nejde o vysokou návštěvnost, že píše především pro sebe a pro svoji potřebu...(tak proč to zveřejňuje a pokouší tak svůj egoistický krunýř tím, že mu někdo laskavě sdělí, že jeho smýšlení stojí za kus krysích bobků a veverčí moči?)

Nebo, když naopak prudí na každém blogu s reklamou, abychom se přihlásily do bleskovek a bůhví do jakých dalších píčovinek a výmyslů malých dětí... ačkoliv proti detěm nic nemám, to zase jako pozor :-)

Nevím. Asi neumím správně blogovat. Co se tu má vlastně dělat?

Cpát sem celebrity, jejich životopisy, které najdete na každém druhém blogu? Člověk se přece rovnou může podívat na oficiální stránky...

Jistě, vkládám sem písničky. Protože je mám ráda. Chci se podělit s tím co poslouchám. Také totiž bývám zvědavá, kdo co poslouchá. Často objevím i zajímavé věci (resp. objevím Ameriku)


Totiž...

Mám i jistou averzi pro blogové deníčky. Copak někdo vážně věří, že to druhé zajímá? Stejně to nejvíc zajímá vás samotné. Já si taky vedla deníček, na svém minulém blogu.
Dokonce to i někdo četl! Panejo!

Byli to především lidi, kteří mě znali i z reálu. A pak pár dalších, u kterých hrozilo, že mě v reálů poznají.

Teď už to provozovat nechci. Možná až za nějakou dobu.


I tak ale musím uznat, že něčí psaní mě zaujme. Že jsem zvědavá, co prožil, co ho trápí...
Jo jo.

Já se tu bojím zavést svůj deník.
Nechce se mi se odhalovat, oslabovat se a přitom nebýt čtená. Když už, tak chci vědět, co na to říkají druzí. Jak by se zachovali v té a té chvíli a jestli třeba mají také podobnou zkušenost.

Proto jsem to rozdělila tak nějak pro mou osobnost přijatelně a šetrně.

Když už něco opravdu bude stát za to, vložím to do Nevšedních zážitků. Deníček přecijen znamená pro mě takovou jistou povinnost.

Každý můj den nestojí za to, abych o něm psala eseje.

Ovšem o to bude vzácnější, když sem vůbec něco o svém životě napíšu.

(někdy se může hodit nechat po sobě alespoň malý odkaz, který prozradí, že člověk kdysi žil, nebo stále žije)

Odhalovat se - fajn.

Ale všeho s velkou Mírou! (úsměv)

A teď ještě k párečku lidem, kteří sem chodí...
Ainë... Kde tě mám? :-( Neříkej mi, že jsi zrušila svůj blog? To by byla nevýslovná ztráta nejen pro mě, ale pro všechny kteří tě četli a které jsi prostřednictvím blogu dokázala obohatit! Zjev se prosím!

Dále bych moc chtěla poděkovat Lizz, která má úžasnou trpělivost pro to mě číst. Děkuju ti, tak věrnou návštěvnici jsem ještě nikdy neměla! A navíc se chci omluvit, že pro čtení tvého blogu nemám takový dostatek času a sil, jaký bych chtěla. Neboj, plánuju tě přečíst od A až do Z. :-)
A to, že občas nejsem schopná zanechat komentář, neznamená, že na tebe kašlu :-)


Vám ostatním bych taky moc chtěla poděkovat, všem kteří sem chodíte, nebo jste tu byli alespoň jedinkrát a milým slůvkem otiskly tlapku.

Proto tu jsem.

A zatím vás ani blog opustit neplánuju :-)

I kdyby sem měli chodit třeba jen tři človíčci za den :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janik Janik | E-mail | 23. dubna 2009 v 20:30 | Reagovat

Je jen dobře, že nás nehodláš opustit :-). Ano, všeho s Mírou :-D.

2 Lizz Lizz | Web | 23. dubna 2009 v 20:59 | Reagovat

jé to jsme ráda, že se nás nehodláš opustit (překlad Chraň Tě ruka Páně to udělat..xDD) nwm na co bych měla mít nervy, to co píšeš se čte opravdu dobbře..xD jaj až tak moc jo? tk dopředu varuju některý výpoldy jsou na tom blogu úplně neskutečný bláboly..xDD tkže hodně štěstí a pevný nervy až ,pokud, se k tomu dostaneš..xD

3 Viviana Mori Viviana Mori | 23. dubna 2009 v 21:02 | Reagovat

Děkuji Vám!
Lizz, dostnanu, jenže jsem lemra... Navíc vzekloun, takže místo toho abych relaxovala u povídek, tak lovim cigára, honim kočku po bytě nebo se hádám, či poslozhcám přiteplenej hlas z Roxettů...

heh... to jsou věci...

Brzy se zase uvidíme :-)
Ještě jednou díky moc!

4 Bels Bels | Web | 24. dubna 2009 v 19:57 | Reagovat

Já mám založenej na blogu takovej "deníček",ale není to nic vyloženě osobního a většinou i měním raději nějaká jména..

5 Floriziel Floriziel | 25. dubna 2009 v 11:31 | Reagovat

To je miloučkej článek. :)
Blog, alespoň můj, mi slouží jako....opora. Nevim jak přesněji to formulovat... když chci napíšu myšlenku, když chci napíšu životopis svého oblíbeného bubeníka, když chci napíšu deníkovej záznam..... když chci nenapíšu nic, v tom je ta krása.
Je to jen příjemné spestření, přijemní noví lidé.... vždy mi udělá radost když najdu blogaře jako jsi ty..... číst nevšední i všední zažitky, myšlenky..... je to super. Obecně celý je to super. ... užívám si každý článek který napíšu....v tom to je, alespoň pro mne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama