Úchylák školník, snobárna a dopis od přítelkyně Di

13. ledna 2009 v 22:55 | Hvězda na příkopu (utajená existence)
Z poutí padlé hvězdy - Výpisek druhý


Úchylák školník, snobárna a dopis od přítelkyně Di


Lidi někdy bývají vážně zlí... A především divní.
Jak to vim?


Psala mi má kamarádka Diana, kterou jsem neviděla už asi rok a půl. Byla prý poslána do jakési internátní školy, která se specializuje na prestižní výchovu mladých vzhledných dam! (Mimochodem naprostá kokotina, ale u nás je možné leccos). Kdyby napsala jen to, sice bych valila bulvy jak nejohyzdnější ropušák, ale pořád by se to dalo alespoň trochu pochopit...

Jenže co mi psala dál, to mi doslova vzalo větry... Ehm... Vítr z plachet.

Prý tam mají v přízemí příkopy a tunely, kterými jezdí vlaky a tak se do školy dopravuje dřevo, brikety, uhlí (asi mají rádi rozmanité palivo, když i toto)... Diana prý zaslechla školníka, že se dováží i víno (chlast), pečivo, litry něčeho, co chutná jako cola ale přitom je to zbarvené červeně a také prý spoustu Tuzemáku. (Tak si říkám, to musí být dobrá škola, když jim tam denně vozej
takovéto věci a k tomu ještě z nevyčerpatelného zdroje :-D

Co mě opravdu na dopise pobavilo bylo, že Di je jako jediná z celé třídy, ba i z celého ročníku jediná oblíbenkyně profesorů. Prý obdivují její všeobecný rozhled, taktiku, se kterou se připravuje na hodiny a také nemohou opomenout vyzdvyhnout její inteligentní názory. Hi, musim se smát... Promiňte, ale já ji úplně vidim :-)


Jenže v dopise byla i jedna moc vážná věc. Ten školník (prý je to velmi nehezký, neumytý a obtloustlý starý šašek) chodí po nocích obtěžovat dívky! A na Dianě si prý zasedl, protože mu omylem přisedla smeták a on se zlomil (Di, fakt promiň, ale nevěděla jsem, že máš takovou prdel... co ti všechno zavaří....). Prý je tam jedna 17ti letá dívčina, co jí už několikrát... no víte co. Fuj, hanba mu. A nejhorší na tom je, že nikdo nikomu nic neřekne!

Diana se dokonce nedávno v noci musela schovávat do koše na špinavé prádlo, aby si jí ten školňas nepodal. Bála se, aby jí nevykukovala ruka nebo prsty na noze. Nakonec prej jí prohráb jenom peřinu (brr, nějak se do mě dala zima) a vsunul jí pod polštář vteřinové lepidlo a papírek, na kterém stálo...

... že jestli ten smeták hned příští den neslepí, tak mu bude muset ze svých úspor koupit novej.

Ve zbytku jejího dopisu už byla jen samá sprostá slova, která neprošla cenzurou. Už jsem se nedozvěděla, jak to dopadlo. Ono to s ní vlastně dopadlo dobře, ale lituju tamtý holky...Snad ten keksočmuchalskej debil dostane co proto!

A jestli ne, tak tam vlítnu a propadnu se ještě níže... Nikoliv z oblohy na zem, ale ze země do pekla...Ale řeknu vám... některý věci, za to snad i stojej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janik Janik | 2. února 2009 v 19:35 | Reagovat

Ahojky, už první část se mi hrozně líbila a i druhá nemá chybu, jen se dostáváme jak tak koukám k poněkud vážnějším částem.

Těším se na další :-)

2 Viviana Mori (autorka blogu) Viviana Mori (autorka blogu) | 2. února 2009 v 19:56 | Reagovat

Hih... Jane... vážnější to už bude asi víc, ani Hvězda nezažívá pořád veselé chvilky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama